خدمات

خدمات صنعتی زرین ماشین

مجموعه خدمات بخش صنعت

اگر در ابتدای راه صعنت هستید و یا قصد راه اندازی کسب و کار در حوزه صنعت را دارید باید به این نکته توجه داشته باشید «راه اندازی یک کسب و کار در زمینه صنعت شامل وجه‌های مدیریتی گوناگونی است» پس در ابتدای راه فشار بسیاری را باید بپذیرید.

خدمات تیم زرین ماشین تمامی مراحل راه اندازی یک واحد صنعتی و خط تولید یک کارخانه را بررسی می‌کند و با توجه به خواست صنعتگر در هر کدام از مراحل همپا و همراه خواهد بود تا با چشم اندازی روشن محصولی با کیفیت و قابل رقابت در بازار عرضه شود.

انتخاب سبد محصولات، ماشین آلات و تجهیزات، بررسی زیر ساخت‌های مورد نیاز، مجوز‌ها و تاییدیه‌های لازم از ارگان‌های مربوط از جمله مواردی‌ست که در زرین ماشین به مشتریان ارائه می‌گردد.

راهکارهای زرین ماشین

ماشین آلات خط تولید

ارایه فهرستی از تولید کنندگان ماشین آلات و برآورد قیمتی به همراه مشاوره جهت انتخاب دستگاه مناسب و طراحی و ساخت اختصاصی دستگاه‌ها و قالب‌ها با بهترین کیفیت

مشاوره و انجام امور اداری

بررسی مجوز‌ها و تاییدیه‌های لازم جهت پیشبرد مراحل تولید و انجام این امور از قبیل ثبت شرکت، جواز تاسیس تا پروانه بهره برداری و اخذ تاییدیه‌های استاندارد

راه اندازی خط تولید کارخانه

آماده سازی، تست و راه اندازی ماشین آلات خط تولید کارخانه تولیدی به همراه مشاوره و آموزش دستگاه‌ها به منظور اطمینان از عملکرد صحیح در حین فرآیند تولید

سوالی دارید؟ برای مشاوره با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

city

مشاوره، طراحی و اجرا

و راه اندازی خط تولید

گروه مهندسی زرین ماشین در راستای آسان سازی روند راه‌اندازی واحد تولیدی و صنعتی از شروع راه و مشاوره روندهای اداری، طراحی و نیاز سنجی کارخانه و همچنین تهیه فهرستی از ماشین آلات مورد نیاز تا اجرای این امور در کنار صنعتگران خواهد بود و خدماتی متنوع را جهت رفع موانع موجود در مراحل راه‌اندازی کارخانه ارائه می‌دهد

بازرسی و نظارت

مشاوره، طراحی و اجرا

خدمات طراحی و ساخت قالب‌های قطعات بتنی و بلوک سیمانی

با استفاده از برش لیزر و با دقت بالا قابل طراحی برای انواع دستگاه‌های بلوک زن به منظور تولید بلوک‌های بتنی سبک و سنگین با کیفیت از جمله توانمدی‌های زرین ماشین در ساخت قالب است.

گروه صنعتی تولیدی زرین ماشین با در اختیار داشتن نیرو‌های متخصص و ماهر توانایی اعمال تغییرات در دستگاه‌ها و قالب‌ها را متناسب با نیاز تولیدکنندگان محترم دارد.

نحوه ارائه خدمات برای کسانی که دستگاه و قالب را از زرین ماشین خریداری نکرده‌اند

در صورتی که دستگاه را از ما خریداری نکرده باشید می‌توانید با ارسال اندازه گیری و نقشه دقیق قالب قبلی و بازو‌ها و فیکسچر دستگاه برای ما و یا ارسال قالب قبلی و اندازه گیری توسط زرین ماشین از این پس خدمات طراحی و نگهداری و پشتیبانی قالب‌های خود را به ما بسپارید. ما به صورت تلفنی و در صورت درخواست شما به صورت حضوری آماده خدمت رسانی به شما صنعتگران محترم هستیم.

خدمات طراحی و ساخت انواع ماشین بلوک زنی

پس از نیازسنجی و انتخاب دستگاه مناسب جهت استفاده در کارخانه تولید بلوک ساختمانی دستگاه مورد نظر از میان انواع دستگاه‌ها طراحی و وارد پروسه تولید می‌شود تا ماشینی متناسب با نیاز کارخانه تولیدی ساخته شده و در کارگاه جهت شروع کار مستقر گردد.

سنجش تناسب میان ماشین آلات مورد استفاده در خط تولید و ظرفیت‌های موجود در واحد صنعتی از مهم‌ترین مراحل تجهیز و راه اندازی کارگاه صنعتی به شمار می‌رود.

خط تولید و ماشین آلاتی که از زرین ماشین خریداری می‌کنید دارای شناسنامه اصالت و خدمات پس از فروش است و می‌توانید مشخصات هر جزء دستگاه‌ها را پیگیری و از کیفیت آن مطلع گردید.

مشاوره راه اندازی کسب و کار در زمینه محصولات سیمانی و بتنی

سیمان و مخلوط بتن به عنوان یک ماده اولیه قابلیت‌های فراوانی را برای تولید هر نوع محصولی اعم از محصولات صنعتی و ساختمانی تا موارد تزئینی و دکوراتیو را دارد.

ما در زرین ماشین به شما راهکار تولید و ایجاد محصول را معرفی می‌کنیم و برای راه اندازی یا گسترش کسب و کار شما جدید‌ترین محصولات را به همراه راه کارهای تولید آن با شما در میان می‌گذاریم.

شما می‌توانید با تماس تلفنی و یا درخواست مشاوره حضوری از خدمات ما برخوردار شوید. ما شما را یاری می‌نماییم تا در فرآیند تولید مهندسی شده محصولات بهترین بازدهی و کیفیت را داشته باشید.

ماشین آلات تولید بلوک

معرفی مدل‌ها و ویژگی‌ها

ماشین آلات تولید بلوک

معرفی مدل‌ها و ویژگی‌ها

دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک